Rozcestník služeb Klenot.cz | Webhosting G-Hosting.cz | Webhosting Station.cz | Subreg.cz - registrace domén | Služby provozuje Gransy s.r.o.

Klenot.cz

klenot.cz — Opensource u nás

Nette Framework

Nette Nette Framework je výkonný framework pro pohodlné a rychlé vytváření kvalitních a moderních webových aplikací v PHP 5
Officiální web - Nettephp.com
Nette Requirements Checker

Wordpress

Wordpress Wordpress je jednoduchý ale dobře rozšiřitelný redakční systém, který je používán pro blogování na velkém množtví webů po celém světě.
Officiální web - Wordpress.org
Návody : Instalace Wordpress na webhostingu Klenot.cz

Joomla

Joomla Celosvětově známý opensource redakční systém obsluhující tisíce webů. Velké množství modulů a velká členská základna je dobrou zárukou pro bezproblémový chod a obrovskou variabilitu, kterou Vám Joomla dává.
Officiální web - Joomla.org
Návody : Instalace CMS Joomla na webhostingu Klenot.cz

Drupal

Drupal Drupal patří mezi velmi pokročilé CMS systémy, díky své modularitě je dobře rozšiřitelný a programovatelný. Drupal je profesionální nástroj pro správu webu, fóra nebo eshopu. Je jen na Vás jak si Drupal upravíte a co všechno bude umět.
Officiální web - Drupal.org
Návody: Instalace CMS Drupal na webhostingu Klenot.cz

LimeSurvey

LimeSurvey Potřebujete zpracovat dotazník nebo udělat průzkum po internetu? Žádný problém, LimeSurvey je tu přesně pro Vás. Grafy, tabulky, vyhodnocení a vlastní design, přesně s tím Vám LimeSurvey pomůže.
Officiální web - LimeSurvey.org
Návody: Instalace LimeSurvey na webhostingu Klenot.cz

DokuWiki

DokuWiki Wiki vládne světem, dobrým důkazem je Wikipedia - největší světová encyklopedie, kterou píší sami její uživatelé. Docuwiki je jednoduchý opensource systém, který Vám umožní spravovat, verzovat a upravovat texty, ale i obrázky a další data.
Officiální web - dokuwiki.org

Návody: Instalace LimeSurvey na webhostingu Klenot.cz

CMS Made Simple

CMS Made Simple CMS Made Simple nabízí rychlý a jednoduchý způsob, jak vytvořit a následně spravovat jak Vaše webové stránky.
Officiální web - cmsmadesimple.cz

Presta Shop

Presta Shop Profesionální opensource elektronický obchod s kterým se stane obchodování jednodušší.
Officiální web - prestashop.com